Warning: mysql_query(): Access denied for user 'bolnicag'@'localhost' (using password: NO) in /home/bolnicag/public_html/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1887

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/bolnicag/public_html/wp-content/plugins/seo-booster-pro/seo-booster.php on line 1887
445'a=0 - U organizaciji ministarstva za boracka pitanja BPK i Koordinacije borackih udruzenja BPK, uprilicena posjeta Kantonalnoj bolnici Goražde | JZU Kantonalna bolnica Goražde

Uprilicena posjeta pripadnicima borackih populacija u Kantonalnoj bolnici Gorazde

U okviru obiljezavanja 18. septembra, Dana Bosansko-podrinjskog kantona Gorazde i Grada Gorazde, delegacija Vlade BPK-a, predvodjena ministrom za boracka pitanja Enizom Halilovicem i predstavnici Koordinacije borackih udruženja uprilicili su danas posjetu pripadnicima borackih populacija koje se nalaze na lijecenju u Kantonalnoj bolnici Goražde.

U ovoj zdravstvenoj ustanovi na lijecenju se nalazi petnaestak pripadnika borackih populacija, a kako je ovom prilikom istaknuto,  moralna obaveza svih nas je ukazivanje na njihovo herojstvo u periodu agresije na našu domovinu.

Ova posjeta od velikog znacaja je i za Zaima Žugu, jednog od pripadnika boracke populacije koji se nalazi na lijecenju.

„Meni je drago da su nas posjetili. Žao mi je što nisam mogao prisustvovati dogadjajima koji su održani u sklopu obilježavanja ovog znacajnog datuma koji ima veliki znacaj kako za ovaj grad, tako i za mene kao covjeka, jer sam bio sudionik tih dogadjaja 1992.godine“- istice Žuga.

Izvor: Služba za odnose s javnoš?u, www.bpkg.gov.ba